Firemní článek

Uveřejnění článku o vaší firmě je jednou z výhod registrovaných uživatelů online katalogu Firmy POHODA. Vyberte si ze dvou možných forem bezplatné prezentace:

A.     PODNIKATELSKÝ PŘÍBĚH:
Byla vaše cesta za podnikáním něčím výjimečná? Chcete se s ostatními podělit o své zážitky a zkušenosti? Pošlete nám svůj příběh. Společně s ním zašlete i logo své firmy nebo fotografie.
Pokud si se svoji stylistikou nejste příliš jisti, nebojte se nás i přesto kontaktovat. Váš text redakčně upravíme a po vašem odsouhlasení jej zveřejníme na Portálu POHODA v rubrice Podnikatelské příběhy.

Tipy pro váš příběh: Proč jsem začal podnikat? Co originálního je na mém podnikání? Co dobrého a špatného mě potkalo? Jaký byl můj první úspěch, či neúspěch? Jak si stojím dnes? Jaké mám plány do budoucna? Jaké mám podnikatelské zásady?
Rozsah textu: cca 1 strana A4
Kontaktní e-mail: firmy.pohoda@stormware.cz
 
B.    PROPAGAČNÍ ČLÁNEK
Oslovte čtenáře na větší ploše, než je inzerát či banner. Seznamte je se svojí firmou, produktovým portfoliem, novinkou ve svých službách nebo se zajímavostmi z oboru svého podnikání… Zašlete nám text společně s logem firmy a fotografiemi a my jej po redakční úpravě zařadíme do rubriky Zajímavé čtení na internetových stránkách online katalogu Firmy POHODA.
 
Tipy pro váš článek: popis vaší činnosti, ukázka výrobků a služeb, zákaznické reference, odkazy na vaše internetové stránky, uvedení působiště, fotogalerie atd.
 
Upozorňujeme, že článek včetně titulku nesmí být lživý, klamavý či jinak zavádějící.
Rozsah textu: cca 1 strana A4

Kontaktní e-mail: firmy.pohoda@stormware.cz
Katalog Firmy POHODA