Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Andrea Vilčeková

www.make-upstudio.cz

Výhradní distributor profesionální dekorativní kosmetiky Make-up Studio a nehtové kosmetiky Magnetic. Školení a rekvalifikační kurzy. Luxusní nehtový salón.

Produkty značky Make-up Studio se již od svého vzniku, před více než 25 lety, vyznačují výjimečnou kvalitou a pestrou škálou odstínů, protože byly určeny zejména pro použití v náročných podmínkách, jako jsou divadlo, film a módní přehlídky. Dnes nabízí Make-up Studio výrobky vysoké kvality nejen pro profesionály, ale i pro každou moderní ženu ve více než 40 zemích světa. Líčíme filmové hvězdy i modelky Elite Model Look v Holandsku. S produkty Make-up Studio úspěšně pracují i maskéři České televize.

Kontaktní údaje:


IČ: 68794355
Adresa: Vašatova 1402
272 01 Kladno
Telefon: 603 521 243
E-mail: info@manikura.com
WWW: www.make-upstudio.cz

Firma je zařazena v kategoriích:


Středočeský kraj Krása a zdraví Kosmetika, drogerie a léčiva

Používané produkty STORMWARE Office:


POHODA

Proč účtuji v POHODĚ


Bez POHODY je naše skladová evidence několika tisíc položek produktů dekorativní kosmetiky prakticky nemyslitelná. Provázanost s dalšími účetními agendami je pro nás již také samozřejmostí.

Jan, ředitel

Portál POHODA - informace nejen pro podnikatele


Make-up Studio
Holandská dekorativní kosmetika nejen pro TV, film, divadlo a reklamu.
www.make-upstudio.cz

Produkty STORMWARE