Chytry-obchod.cz - čističky vzduchu, klimatizace, odvlhčovače vzduchu

www.chytry-obchod.cz

Specializace na čističky vzduchu pro alergiky od Daikin, Ionic-CARE, Sinclair, Winix. Na mobilní klimatizace Daitsu, Sakura, Sinclair. Odvlhčovače vzduchu proti plísním Daitsu, Rohnson, Sinclair.

E-shop Chytry-obchod.cz se specializuje na čističky vzduchu pro alergiky a astmatiky. Čističky vzduchu pomáhají odstraňovat alergeny, pyly, plísně, mikroprach, cigaretový kouř, snižují výskyt bakterií a plísní ve vzduchu. Mobilní klimatizace značky Sinclair jsou vhodné pro domácnosti a kanceláře. Odvlhčovače vzduchu SINCLAIR odstraní spolehlivě vlhkost v místnosti, koupelnách, sklepech a zabrání tvoření plísní. Antibakteriální vysavače Raycop s UV-C, robotické vysavače CleanMate a iClebo.

Kontaktní údaje:


IČ: 02279924
Adresa: Přemyslova 355
27801 Kralupy nad Vltavou
Telefon: 777 885 896
E-mail: info@chytry-obchod.cz
WWW: www.chytry-obchod.cz

Firma je zařazena v kategoriích:


Středočeský kraj Domácí potřeby Půjčovny Kancelářské potřeby a vybavení Spotřební elektronika a elektrotechnika Tepelná, klimatizační a solární technika

Používané produkty STORMWARE Office:


POHODA

Proč účtuji v POHODĚ


Náš e-shop používá účetní program POHODA, protože splňuje všechny naše požadavky, které potřebujeme, aby účetní program uměl. Je jednoduchý na ovládání a šetří nám čas a peníze. Jsme s ním velice spokojeni.

Ing. Michal Maršálek, majitel e-shopu

Portál POHODA - informace nejen pro podnikatele


Chytry-obchod.cz
Specialista na čističky vzduchu, klimatizace, odvlhčovače vzduchu.
www.chytry-obchod.cz

Produkty STORMWARE