DoVa-VANÍK s.r.o.

www.dovavanik.cz

Prodej nářadí ,strojů, nástrojů, vybavení dílen a autodílen, prodej kompresorů, prodej zahradní techniky a zahradního nábytku.

Prodáváme profesionální nářadí a vybavení pro průmysl, autoservisy i náročné domácí dílny. U nás naleznete i zahradní techniku a vše pro vaši zahradu i domácí dílnu. Provádíme opravy a montáž rozvodů tlakového vzduchu a rychlospojek včetně kompresorů a úpravných jednotek vzduchu. Nářadí a nástroje máme v metrických, ale i palcových rozměrech. Provádíme opravy poškozených závitů. Zajišťujeme údržbu a renovaci veteránů.

Kontaktní údaje:


IČ: 28215541
Adresa: Krňovická 821
190 14 Praha 9
Telefon: 603 201 617
E-mail: dova@email.cz
WWW: www.dovavanik.cz

Firma je zařazena v kategoriích:


Auto-moto Hlavní město Praha Řemeslné služby Auto-moto Dárkové zboží a hračky Domácí potřeby Hutní materiál Chemické látky Strojírenství Instalatérské a topenářské potřeby Nábytek a bytové doplňky Průmyslová technika, nástroje a vybavení Sportovní a outdoorové potřeby Zahradní a lesní technika Železárenské zboží a nářadí

Používané produkty STORMWARE Office:


POHODA

Proč účtuji v POHODĚ


S POHODOU účtujeme již mnoho let. Účtovali jsme už jako fyzická osoba v DOS a přechod byl zajištěn bez problémů. Díky podpoře a aktualizacím není žádný problém s funkcí programu.

Vaník, jednatel

Portál POHODA - informace nejen pro podnikatele


DoVa-VANÍKs.r.o.
prodej nářadí a nástrojů, zahradní technika
www.dovavanik.cz

Produkty STORMWARE