Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

ES TRANS s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní doprava, prodej potápěčského vybavení, cestovní agentura, vedení účetnictví, webdesign, tisky v malých objemech, velkoformátový tisk.

Zajistíme přepravu zboží vlastními vozidly nebo vozidly smluvních přepravců. Prodáváme vybavení pro potápěče. Zboží nabízíme jak na e-shopu, tak i v kamenném obchodě. Pořádáme potápěčské kurzy. Zajistíme dovolenou snů prostřednictvím renomovaných cestovních kanceláří. Zpracujeme účetnictví pro malé a střední firmy. Vytvoříme jednotný vizuální styl vaší firmy, vyrobíme webovou prezentaci. Nabízíme velkoformátový tisk vhodný pro reklamní bannery, plakáty, billboardy.

Kontaktní údaje:


IC: 25513796
Adresa: Jungmannova 23
591 01 Žďár nad Sázavou
Telefon:: 566 651 811
E-mail: estrans@estrans.cz
WWW:

Firma je zařazena v kategoriích:


Logistika a doprava Kraj Vysočina Cestovní kanceláře a agentury Účetní služby Polygrafické služby Sportovní a outdoorové potřeby

Proč účtuji v POHODĚ


V programu POHODA účtuji již mnoho let a nikdy mě nenapadlo hledat jiný účetní program. Obzvláště mám v oblibě grafy a ostatní vyhodnocující tiskové sestavy.

Barbora Hartlová, účetní

Portál POHODA - informace nejen pro podnikateleProdukty STORMWARE