TD-IS, s.r.o.

http://www.td-is.cz

TD-IS je partner výrobních podniků zejména pro: řízení a plánování výroby, správu dokumentů a CAD/CAM. Integrace s dalšími SW vč. CAD/CAM. Dodávka a implementace produktů Autodesk a Oracle.

Řízení a plánování výroby v integraci s vaší POHODOU.
ERP EasyTechnology pro řízení a plánování výroby. PDM EasyArchiv pro správu a oběh elektronických dokumentů, předvýrobních etap vývoje výrobku. EasyPLM a Oracle Agile pro správu životního cyklu výrobku. Univerzální technické prohlížeče Oracle AutoVue a SpinFire - prohlížení a poznámkování 2D a 3D dat. Dodávky a implementace AutoCAD, Inventor, Autodesk Vault, Nastran In-CAD, CFD analýzy, Moldflow a ostatních produktů Autodesk.

Kontaktní údaje:


IČ: 26224402
Adresa: Sladkovského 43
326 00 Plzeň
Telefon: +420377441025
E-mail: isales@td-is.cz
WWW: http://www.td-is.cz

Firma je zařazena v kategoriích:


Ostatní Počítače a IT Plzeňský kraj Projektové práce ve stavebnictví Elektrotechnický průmysl Stavebnictví Farmaceutický průmysl Státní úřady a instituce Ostatní výroba a průmysl Strojírenství Výroba vybavení domů

Používané produkty STORMWARE Office:


POHODAPAMICA

Proč účtuji v POHODĚ


Spojení účetnictví POHODA s EasyTechnology poskytuje nám i našim zákazníkům výhody komplexního systému. Ekonomové pracují v POHODĚ, nákup, výroba, plánování, technologie a logistika pak v EasyTechnology a potřebná sdílená data vidí aktuálně ve svém pracovním programu.

Pavel Mareš, ředitel

Portál POHODA - informace nejen pro podnikatele


TD-IS, s.r.o.
Dodavatel účetního, výrobního, konstrukčního a DMS software.
www.td-is.cz

Produkty STORMWARE