Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Portál Práce na dálku spouští bezplatné webináře pro zaměstnavatele


Bc. Michaela Sobotková
25. 1. 2012
Vytisknout článek Odeslat článek mailem Diskuse k článku

Portál Práce na dálku spouští bezplatné webináře pro zaměstnavatele.

Foto: Fotolia.eu

 

Pokud chtějí zaměstnavatelé umožnit svým zaměstnancům pracovat z domova, a nejsou si jistí, jestli se do toho mají pustit, můžou jim v rozhodování napomoci semináře na toto téma na internetu.


 
Jak pracovat na dálku nebo jak podpořit slaďování osobního a pracovního života poradí od 26. ledna bezplatné webináře na pracovním portálu Práce na dálku. Určené jsou zaměstnavatelům, majitelům a managementu firem. Cílem projektu je pomoci zaměstnavatelům s rozjezdem práce na dálku, zvýšit tím konkurenceschopnost podniku a ušetřit firmám náklady a čas.
 
V nabídce je celkem dvanáct praktických webinářů. Například Manažerské dovednosti při práci na dálku, Rychlokurz počítačových dovedností, Pracovní pohovory a zaměstnávání na dálku, Efektivní vzdělávání na dálku či Právní aspekty flexibilních forem práce.

Co je práce na dálku?


Práce na dálku je práce mimo pracoviště zaměstnavatele, třeba u zákazníka, na služební cestě nebo z domova. Pro efektivní práci na dálku je nezbytné kvalitní počítačové vybavení s možností pořádání videokonference, mobilní internetové připojení, přístup k firemním datům a vnitrofiremní chat nebo sociální síť.
 
Portál Práce na dálku chce aktivně podporovat tvorbu pracovních příležitostí mimo pracoviště zaměstnavatele a přispět tím k harmonizaci profesního a rodinného života. Protože je tento projekt spolufinancován z EU a státního rozpočtu ČR v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, je účast na webinářích zdarma.
 
Webinář je online forma vzdělávání přes internet založená na videokonferenci. Lektor sdílí s účastníky vzdělávací materiály a díky obrazovce, webové kameře a chatu mohou všichni ve skupině navzájem komunikovat. Délka webinářů ani počet účastníků není většinou omezená. Hlavní výhodou této formy je úspora času a nákladů za cestování a možnost vyškolit více účastníků, než je běžné u fyzických školení.


Zdroj: Práce na dálku
Vytisknout článek Odeslat článek mailem

Diskuse k článku

Zatím žádný komentář.

Přidat nový příspěvek do diskuse

Přihlásit k odběru

img_cancelvykricnik 
 
Security code 
 

Rychlé zprávy

Kompenzační bonus pro „dohodáře“ schválil Senát

27. 7. 2020 | Lidé pracující na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti, kteří jsou účastníky nemocenského pojištění, si budou moci požádat o kompenzační bonus ve výši 350 Kč denně, a to zpětně za období od 12. 3. do 8. 6. 2020. Za stejné období budou moci o bonus ve výši 500 Kč denně zpětně požádat i OSVČ a společníci malých s. r. o. souběžně pracující na pojištěnou dohodu. Novelu musí ještě podepsat prezident.
 
Dřívější zprávy

Užitečné informace
Firmy v Pohodě
 
LeonTax s.r.o.
Registrovaná daňová a účetní kancelář
www.leontax.cz

CASNET je firma s tradicí
CASNET to jsou kvalitní, vždy dostupné a spolehlivé služby v IT
www.casnet.cz

Daňový kalendář

20. 8. 2020 Měsíční odvod úhrnu sražených záloh na daň z příjmů FO ze závislé činnosti
25. 8. 2020 Přiznání DPH (za červenec 2020)
25. 8. 2020 Souhrnné hlášení (za červenec 2020)
25. 8. 2020 Kontrolní hlášení (za červenec 2020)

Další termíny

Kurzovní lístek

26,32 Kč
0,145 Kč
22,45 Kč
0,360 Kč

Více
Zdroj: ČNB, 03.08.2020

Ze života daňového poradce


Přihlášení k odběru newsletteru